NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO FIRMY I WAŻNY SYSTEM LOJALNOŚCI

Bezpieczeństwo firmy

Można śmiało stwierdzić, że obecnie jednym z najważniejszych problemów każdego zarządu jest bezpieczeństwo firmy. Na różnych poziomach i w różnych zakresach problem bezpieczeństwa jest ważny dla nas wszystkich. Bezpieczna firma to zestaw rozwiązań które CS FMN proponuje od lat i ma w tym temacie duże doświadczenie.

bezpieczeństwo firmy - system lojalności

Wybór propozycji zapewniających bezpieczeństwo firmy

Ponadto, mnóstwo szczegółowych rozwiązań HID, gotowych do wdrożenia znajdziesz w menu: Systemy. Dla wymagających ważne okażą się tematy: Technologie uwierzytelniania i Zarządzanie tożsamością. Niezbędną garść wiedzy ogólnej na temat bezpiecznych, konfigurowalnych technologii uwierzytelnienia znajdziesz w tym linku.

Karty i identyfikatory

Bezpieczeństwo firmy to również szerokie spektrum zastosowań dla kart plastikowych i elektronicznych, takich jak karty lojalnościowe, karty członkowskie, karty hotelowe itp. Control System FMN ma w swojej ofercie rozwiązania dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Dlatego nasze rozwiązania pomagają czerpać korzyści z takich zastosowań kart.

Gotowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa firmy znajdziesz również w naszym sklepie CSAdams.

Oferujemy wysokiej jakości karty plastikowe elektroniczne, z paskiem magnetycznym czy kodem kreskowym indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Ponadto mamy drukarki do kart plastikowych znanej i poważanej firmy HID Fargo oraz programy do wydruku kart, dzięki którym bez problemu stworzysz pięknie wyglądające spersonalizowane karty.

System lojalności

system lojalności - karty członkowskie

Kreatywne, spersonalizowane karty lojalnościowe umożliwiają zapewnienie klientom specjalnych zniżek i przywilejów. Ponadto system lojalności tworzy okazje do poznania danych klienta, a przez to do budowy silnych, długotrwałych relacji.

Ładne i funkcjonalne karty lojalnościowe wzmocnią chęć ponownego kontaktu, jednocześnie umożliwią nagrodzenie powracających klientów określonymi korzyściami. Dodatkowo karty mogą zawierać kod kreskowy lub chip, służący do pewnej identyfikacji właściciela karty.

Dzięki naszej pomocy w wyborze systemu lojalności, kart i urządzeń, możesz stworzyć eleganckie, oryginalne karty, dzięki którym Twoi klienci poczują się docenieni.

Nasze rozwiązania pomogą zaprojektować skuteczny system lojalności

  • wydawanie spersonalizowanych kart lojalnościowych od razu, np. w punkcie sprzedaży
  • w dodatku klient może wybrać zdjęcie do karty
  • ponadto możliwe jest dostosowanie promocji np. do nisz demograficznych, lub imprez wrażliwych na czas.
  • i efektywnie wdrażanie strategii marketingowych jeden-na-jeden.

Karty członkowskie

Pięknie zaprojektowana, spersonalizowana karta członkowska ze zdjęciem, ułatwi identyfikację członka klubu, stowarzyszenia itp. Oraz przydzieli członkom odpowiednie uprawnienia, przywileje lub obowiązki zawarte w systemie. Ponadto, dodanie kodu kreskowego lub inteligentnego chipu do karty członkowskiej zapewnieni wygodną i pewną kontrolę tożsamości oraz dostępu do różnych obiektów lub stref.

Dobrze zaprojektowane karty członkowskie podniosą prestiż klubu, stowarzyszenia lub innej organizacji. Warto je wprowadzić i poświęcić im uwagę i środki. Nasi specjaliści pomogą zarówno w projektowaniu kart członkowskich jak i wdrożeniu systemu.

bezpieczna firma karty członkowskie

Wprowadź skuteczny system kart członkowskich

  • efektem będzie zbudowanie silnych relacji z członkami klubu, stowarzyszenia i in.
  • ponadto karty umożliwią zapisanie cennych informacji marketingowych w bazie danych systemu,
  • oraz pozwolą na stworzenie oryginalnych, perfekcyjnych kolorystycznie kart członkowskich.

Karty hotelowe

Eleganckie, piękne karty hotelowe są świetną wizytówką hotelu oraz budują silne więzi lojalnościowe z gośćmi. Dobrze zaprojektowane karty podnoszą prestiż hotelu, i wpływają na wzrost satysfakcji gości, którzy lubią pochwalić się wyjątkową kartą. W dodatku, spersonalizowana karta identyfikuje gościa, otwiera pokój i umożliwia dostęp do różnych stref hotelu, jak np. do siłowni, basenu, itp.

Karta hotelowa ma same zalety, dlatego warto ją wprowadzić do Twojego hotelu. Przekonaj się!

Nasi specjaliści pomogą zarówno w projektach jak i wdrożeniu. Zobacz, jakie to łatwe i skuteczne.