OCHRONA ZASOBÓW ZA POMOCĄ BEZPIECZNEJ KONTROLI DOSTĘPU W TELEFONIE

Kontrola dostępu

Zaufane systemy kontroli dostępu chronią Twoje środowisko fizyczne i cyfrowe. Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań kontroli dostępu, HID Global zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa obiektów, aktywów, sieci i zasobów. Natomiast Platforma Chronos CS zawiera zaufane rozwiązania dostępowe i RCP dostosowane do specyfiki potrzeb polskich firm i instytucji.

Zaufana kontrola dostępu

Nasze propozycje zawierające systemy kontroli dostępu rozszerzają możliwości, poprawiają wydajność operacyjną i dają pewność, że cenne aktywa, zasoby i ludzie są zabezpieczone i chronione. Najlepsze w swojej klasie rozwiązania kontroli dostępu umożliwiają:

 • Zaufany dostęp dla właściwych osób we właściwym czasie
 • Bezpieczne środowisko dla pracowników, gości i kontrahentów
 • Wygodę użytkownika i optymalizację przepływu pracy dzięki zintegrowanym rozwiązaniom mobilnym (kontrola dostępu w telefonie)
 • Większą widoczność dzięki funkcjom monitorowania w czasie rzeczywistym
 • Kontrolę kosztów
 • Ochronę inwestycji dzięki skalowalnym rozwiązaniom przyszłościowym

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we wdrażaniu zaufanych rozwiązań KD, cieszymy się zaufaniem przedsiębiorstw i instytucji państwowych, zapewniając wielofunkcyjne, autorskie systemy bezpieczeństwa i ochrony.

Spokój ducha dzięki fachowemu, spersonalizowanemu wsparciu od koncepcji do wdrożenia

Spokój ducha dzięki fachowemu, spersonalizowanemu wsparciu od koncepcji do wdrożenia

W ramach firmowego systemu KD i RCP dostarczaj unikalne, spersonalizowane karty identyfikacyjne z wysoce bezpiecznymi funkcjami, które zwiększają bezpieczeństwo i zapewniają długoterminową niezawodność.

Zalety bezpiecznych identyfikatorów pracowników:

 • dobrana karta elektroniczna – rfid, zabezpieczona elektronicznie, szyfrowane przesyłanie danych, karta procesorowa – taka karta jest bardzo trudna lub niemożliwa do podrobienia
 • nadruk retransferowy na najlepszych w swojej klasie drukarkach Fargo
 • karta zabezpieczona wizualnie hologramem High Secure – to wysoka estetyka oraz wykluczenie fałszerstwa w przypadku hologramu indywidualnego. Jeśli zależy Ci na tym, aby identyfikator lub legitymacja była niepodrabialna, przyjdź do nas!

  A ponadto, różne elementy fizycznej i logicznej kontroli dostępu znajdziesz także w sklepie CSAdams.

CS FMN oferuje najlepsze w swojej klasie rozwiązania w zakresie kontroli dostępu, RCP i uwierzytelniania, które pomagają organizacjom wyprzedzać zmieniające się zagrożenia. Bo gdy wyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności są najważniejsze, nasze zintegrowane rozwiązania to zapewnią.

Platforma Chronos CS zbudowana jest na autorskim oprogramowaniu Chronos CS, zawiera wiele kompatybilnych elementów niezbędnych do budowy indywidualnego systemu KD i RCP. Również rozwiązania mobilne, takie jak kontrola dostępu w telefonie, są oferowane w poszczególnych modułach Chronosa CS. Co oczywiste, urządzenia wchodzące w skład Platformy zostały szczegółowo dobrane zarówno pod kątem funkcjonalności, wysokiej jakości, a także ceny. Dlatego czytniki kart, kontrolery, rejestratory i oprogramowanie pozwalają na integrację z innymi tego typu systemami i programami trzecimi. Ponadto CS FMN jest oferuje kompletne rozwiązanie, wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zalety Platformy CS
 • Szeroka, modułowa funkcjonalność systemu
 • Skalowalny program Chronos, możliwość indywidualizacji programu
 • Najnowsze technologie poświadczeń o najwyższym stopniu zaufania
 • Pełny, zaufany nadzór nad dostępem do pomieszczeń i do zasobów logicznych
 • Wygoda i pewność w zarządzaniu systemem
 • Analiza ruchu i przepływów użytkowników
 • Integracja z programami trzecimi
 • Wybór technologii uwierzytelniania tożsamości
 • Wybór urządzeń KD: kontrolerów, czytników KD, zamknięć drzwiowych i in.
 • Ponadto wieki wybór kart elektronicznych
 • Na koniec, profesjonalna instalacja i opieka serwisowa

Dla większej wygody użytkowników, Platforma została podzielona na dwa kompatybilne moduły: Chronos KD i Chronos RCP.

Skład Platformy Chronos KD
System CHRONOS usługi

Control System FMN projektuje systemy KD i RCP dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w opracowywaniu silnych rozwiązań kontroli dostępu fizycznego i logicznego, HID Global cieszy się zaufaniem organizacji i rządów, zapewniając niezrównane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

Gdy wyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności są najważniejsze, rozwiązania HID zapewnią:

 • Silne uwierzytelnianie wieloskładnikowe bez zakłócania przepływu pracy i produktywności użytkownika.
 • Pełne zarządzanie tożsamością i poświadczeniami przez cały cykl życia tożsamości — od momentu ustanowienia zaufania do wycofania poświadczeń.
 • System KD z obsługą PIV, zgodna ze standardami kontroli dostępu FICAM i FIPS 201 rządu federalnego USA dla agencji i wykonawców.
 • Uwierzytelnianie PKI zarówno dla fizycznej kontroli dostępu, jak i logicznej, wymagające co najmniej dwóch niezależnych, połączonych poświadczeń.
 • Ulepszone doświadczenia użytkowników końcowych, dzięki bezproblemowej integracji i ciągłemu wsparciu.
 • Silne rozwiązania uwierzytelniania firmy HID Global pełnią istotną funkcję w zarządzaniu zaufanym dostępem do poufnych danych i sieci. A także do zasobów o znaczeniu krytycznym i wysokiej wartości.
Portfolio rozwiązań HID

Rozwiązania HID w zakresie elektronicznej kontroli dostępu są do realizacji w CS FMN.

 • Kontrola dostępu. Bezpieczeństwo i wygoda w KD, obsługa szerokiej gamy technologii poświadczeń, w tym Seos, iClass, Mifare, Prox.
 • Dostęp mobilny HID. Zapewnij wygodną i bezpieczną kontrolę dostępu w telefonie, tablecie i urządzeniu mobilnym, zapewniając udzielanie zaufanej autoryzacji.
 • Uwierzytelnianie biometryczne. Jednoznaczne potwierdzenie tożsamości osoby za pomocą unikalnych cech fizjologicznych, takich jak odciski palców, z uwierzytelnianiem biometrycznym.
 • Zarządzanie odwiedzającymi. Dbaj o bezpieczeństwo budynków, automatyzując cały proces zarządzania gośćmi. Dlatego dowiedz się, kto jest w Twoim obiekcie, gdzie i jak długo przebywa.
 • Kontrola dostępu w chmurze z HID Origo. Obsługuje zaufany ekosystem połączonych z chmurą urządzeń KD, aplikacji i zaufanych tożsamości mobilnych w jednym miejscu. Zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie, dzięki skalowalnej i bezpiecznej infrastrukturze wspieranej przez wiodących światowych dostawców usług w chmurze.

O wszystkie rozwiązania HID Global pytaj naszą załogę, odpowiemy szybko i kompetentnie.

kontrola dostępu

System KD

Chroń zasoby za pomocą bezpiecznej fizycznej i logicznej kontroli dostępu

Program RCP

Program Chronos KD

Program Chronos KD to zaufany dostęp dla właściwych osób we właściwym czasie

Program RCP

Program CSKD

Wygoda użytkownika i optymalizacja przepływu pracy dzięki ekonomicznej aplikacji dostępowej

Platforma Chronos

Platforma Chronos CS

Moduły programowe, urządzenia i uwierzytelnienia na jednej wygodnej platformie

kontroler KD

Kontrolery KD

Wybór zaufanych kontrolerów z najwyższymi certyfikatami bezpieczeństwa

Czytniki HID

Czytniki KD

Szeroki wybór czytników kontroli dostępu z najnowocześniejszymi technologiami uwierzytelniania

kontrola losowa

Kontrola losowa

Kontrola losowa to świetne rozwiązanie, gdy potrzebujesz wyeliminować niepożądane sytuacje