DESKTOPOWY CZYTNIK KART HID OMNIKEY 3121 PODŁĄCZONY PRZEZ USB

HID Omnikey 3121

Pełnowymiarowy kontaktowy czytnik kart stykowych HID Omnikey 3121 USB, do użytku na biurku, z wieloma opcjami podstawy stojącej.

Przedstawiamy jeden z innowacyjnych czytników kart inteligentnych, Omnikey 3121, który jest wysokowydajnym czytnikiem podłączonym do komputera przez USB. Jest to mały czytnik nabiurkowy, z wieloma opcjami stojącymi, w solidnej obudowie. Ponadto czytnik Omnikey 3121 jest łatwy w instalacji oraz odpowiedni do wszystkich operacji związanych z kartami inteligentnymi, takich jak bankowość internetowa lub aplikacje podpisu cyfrowego.

Kluczowe cechy

  • Dostępne są różne opcje podstawy stojącej czytnika, do wygodnego użytkowania w pionie i poziomie.
  • Do tego czytnik ma solidną obudowę i długi kabel USB.
  • I ważna cecha, czyli szybka, niemal natychmiastowa, transmisja danych.
  • Ponadto czytnik obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne.
Karty HID SEOS

Czytnik HID Omnikey 3121 jest czytnikiem Plug&Play przeznaczonym do komputerów PC z interfejsem USB 2.0. Podobnie jak pozostałe czytniki HID Omnikey, i ten czytnik został zaprojektowany tak, aby sprostać wszystkim najpopularniejszym standardom. Takim jak: ISO 7816, EMV 2000, USB CCID, PC/SC, HBCI (Home Banking Computer Interface), PC-2001 i wiele innych. Ponadto, czytnik posiada certyfikaty CCID & EMV. Natomiast wykorzystanie w obrębie aplikacji opiera się na ujednoliconych interfejsach tj. PC/SC.

Zastosowanie: jednokrotne logowanie

Silne uwierzytelnianie nie musi być skomplikowane. Dostęp logiczny jest bezpieczniejszy niż kiedykolwiek, dzięki jednokrotnemu logowaniu poprzez czytnik Omnikey. Natomiast dobre rezultaty daje zastosowanie dodatkowej bramki dostępowej do przestrzeni fizycznych lub logicznych. Ponieważ bramka wymaga tego samego poświadczenia co właściwy cel, otrzymujemy w rezultacie mniejszą liczbę utraconych haseł, łatwiejszą pracę zdalną i mniej kłopotów dla wszystkich.

Czytnik HID Omnikey 3121 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.