DESKTOPOWY CZYTNIK KART HID OMNIKEY 3121 Z USB

HID Omnikey 3121

Nabiurkowy czytnik kart stykowych, HID Omnikey 3121, z portem USB i z podstawką w kilku opcjach.

Ten wysokowydajny, innowacyjny czytnik Omnikey w solidnej obudowie, podłączysz do komputera przez USB, a następnie szybko i łatwo wdrożysz do pracy. Ponadto czytnik HID Omnikey 3121 jest odpowiedni do wszystkich operacji związanych z kartami inteligentnymi, takich jak bankowość internetowa lub aplikacje podpisu cyfrowego.

Kluczowe cechy

czytnik Omnikey 3121
  • Dostępne są różne opcje podstawy stojącej czytnika, do wygodnego użytkowania w pionie i poziomie.
  • Do tego czytnik ma solidną obudowę i długi kabel USB.
  • I ważna cecha, czyli szybka, niemal natychmiastowa, transmisja danych.
  • Ponadto czytnik obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne.

HID Omnikey 3121 jest czytnikiem Plug&Play do komputerów PC z interfejsem USB 2.0.

Podobnie jak pozostałe czytniki HID Omnikey, i ten czytnik został zaprojektowany tak, aby sprostać wszystkim najpopularniejszym standardom. Takim jak: ISO 7816, EMV 2000, USB CCID, PC/SC, HBCI (Home Banking Computer Interface), PC-2001 i wiele innych. Ponadto, czytnik posiada certyfikaty CCID & EMV. Natomiast wykorzystanie w obrębie aplikacji opiera się na ujednoliconych interfejsach tj. PC/SC.

Zastosowanie: jednokrotne logowanie

Silne uwierzytelnienie nie musi być skomplikowane. Dzięki jednokrotnemu logowaniu poprzez czytnik Omnikey 3121, dostęp logiczny jest bezpieczniejszy niż kiedykolwiek. Natomiast dobre rezultaty daje zastosowanie w przestrzeni fizycznej lub logicznej, dodatkowej bramki dostępowej. Jeśli ta dodatkowa bramka, będzie wymagała tego samego poświadczenia co właściwy cel, ograniczysz w rezultacie ilość stosowanych haseł do jednego. A ten fakt przełoży się na mniejszą liczbę zgubionych haseł, łatwiejszą pracę zdalną i mniej kłopotów dla wszystkich.

Czytnik HID Omnikey 3121 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.