WSTĘPNIE SKONFIGUROWANY CZYTNIK HID OMNIKEY 5027 DO WYSOKICH CZĘSTOTLIWOŚCI

HID Omnikey 5027

Czytnik zbliżeniowy wysokiej częstotliwości HID OMNIKEY 5027 jest wstępnie skonfigurowany, aby łatwej go integrować z innymi aplikacjami i sieciami.

Czytnik obsługuje bezstykowe karty pracujące w systemie RFID z częstotliwością 13.56 MHz. Oraz posiada przydatna funkcję emulacji klawiatury. HID Omnikey 5027 ma elegancki, nowoczesny wygląd, a także praktyczne rozmiary, co ułatwia pracę z nim w ograniczonych miejscach.

Zastosowanie czytnika Omnikey 5027

Czytnik wysokiej częstotliwości HID OMNIKEY 5027 z interfejsem emulacji klawiatury jest przeznaczony dla:

Karty HID SEOS
 • Klientów poszukujących łatwej integracji z wyższymi zabezpieczeniami i zarządzaniem dostępem.
 • Oraz tych, którzy chcą wykorzystać swoje istniejące, elektroniczne identyfikatory kd do uwierzytelniania w komputerach, sieciach lub aplikacjach w chmurze, poza fizyczną kontrolą dostępu.
 • A typowe środowiska dla tego czytnika to: przedsiębiorstwa, opieka zdrowotna, farmaceutyczna, usług finansowych, rząd i inne agencje poszukujące łatwej integracji z wyższymi zabezpieczeniami i zarządzaniem dostępem.

Zalety czytnika

 • Łatwa integracja, czyli proste wykorzystanie istniejących poświadczeń kontroli dostępu w oparciu o emulator klawiatury.
 • Obsługuje referencje wysokiej częstotliwości, w tym: iCLASS Seos, iCLASS SE, MIFARE Classic i MIFARE DESFire EV1 oraz NFC.
 • Oraz jest wstępnie skonfigurowany. Tzn. domyślnie skonfigurowany do łatwego wyprowadzania najczęściej używanych danych uwierzytelniających.
 • Ponadto ma łatwość konfiguracji, za pomocą narzędzia Workbench, pliku konfiguracyjnego lub kart.

Funkcjonalność czytnika

 • HID OMNIKEY 5027 jest przeznaczony dla klientów, którzy chcą wykorzystać swoją obecną kartę kontroli dostępu do silnego uwierzytelniania w aplikacjach komputerowych, sieciowych lub chmurowych poza fizyczną kontrolą dostępu.
 • Nowy czytnik obsługuje dane uwierzytelniające 13,56 MHz, takie jak iCLASS, DESFire lub MIFARE.
 • Ponadto ma zintegrowany moduł kryptograficzny obsługujący dane uwierzytelniające o zwiększonym bezpieczeństwie systemu, takim jak iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS Elite.
 • Dzięki funkcjonalności emulatora klawiatury, czytnik można łatwo zintegrować. Dane z karty można pobierać i przekształcać do bezpośredniego wprowadzania danych do aplikacji za pomocą emulacji naciśnięć klawiszy. Ten proces eliminuje potrzebę ręcznego wprowadzania danych kart do aplikacji.
 • Czytnik korzysta z natywnego sterownika Human Interface z systemu operacyjnego, co eliminuje konieczność instalacji sterownika. Dlatego czytnik jest odpowiedni do współpracy ze standardowymi komputerami PC lub stacjami roboczymi, a także z klientami Thin- and -zero.
 • Ponieważ czytnik jest wstępnie skonfigurowany, więc może być używany po wyjęciu z pudełka, w wypadku najpopularniejszych kart i przypadków użycia.
 • Integratorzy systemów doceniają łatwą konfigurację i liczne opcje przy użyciu narzędzia Workbench. Opcje obejmują typ używanego poświadczenia, wyodrębnianie CSN lub różnych pól danych PACS, obrysy przed i po.
 • Dowolną konfigurację niestandardową można łatwo powielić za pomocą karty konfiguracyjnej lub pliku w narzędziu Workbench.
 • Czytnik eliminuje potrzebę instalowania sterowników i może być używany ze standardowymi komputerami PC i stacjami roboczymi.
Interfejs USB 2.0 (Universal Serial Bus), USB 3.0, testowany z rozdzielaczami i kontrolerami
Zasilanie poprzez USB, przewód 150 cm
Żywotność 100.000 cykli włożeniowych
Pobór prądu 60 mA
Wskaźnik statusu biała LED
Prędkość transmisji T=CL, MIFARE®, iCLASS® ISO 14443A/B – do 848 kbps (w zależności od kart)

ISO 15693 – do 26 kbps (w zależności od kart)

NFC Tag 1-4*

Protokoły HID iCLASS®, iCLASS Elite, iCLASS Seos

ISO 14443A/B, T=CL

MIFARE® Classic, Ultralight, DESFire 0.6, EV1, EV2

ISO 15693 eg. Tag-It, MY-D, iCODE

NFC Tag

Sterowniki Natywny sterownik CCID systemu operacyjnego (Windows / Linux / Mac)
Współpracujące systemy operacyjne Windows Windows 10/8.1/8/7/Server 2016/Server 2012/Server 2008R2

Linux Debian 6 .0+ / Ubuntu 11.04+/ Fedora 15+; Open SUSE 11.4+

Mac OS X; Android™ 4.x-8.x

Długość kabla 150 cm
MTBF 500,000 godzin
Zgodność RoHS, WEEE, CE
Certyfikaty CE, FCC, UL, RCM,
Gwarancja 24 miesięcy
Kolor obudowy szaro niebieska
Wymiary: dł x gł x wys 59 x 59 x 11,4 mm

Czytniki HID Omnikey usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kart Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.