DUALNY CZYTNIK OMNIKEY 5422 TO WEJSCIE DOPROGRAMÓW, SIECI, CHMURY

HID Omnikey 5422

Czytnik HID OMNIKEY 5422 reprezentuje najlepsze połączenie technologii stykowej i bezstykowej w jednym urządzeniu. Jet to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie wykorzystuje się obie technologie lub do migracji z jednych kart na drugie.

Rozwiązanie zawiera czytnik dualny, z dwoma interfejsami, który połączony z komputerem PC odczytuje/zapisuje zarówno zbliżeniową kartę inteligentną 13,56 MHz, jak i praktycznie każdą stykową kartę inteligentną. Dlatego czytnik wspiera środowiska, w których wymagane są technologie stykowe i bezstykowe.

Ponadto, czytnik zapewnia użytkownikom wygodę, szybkość i bezpieczeństwo aplikacji uwierzytelniania użytkowników.

Karty HID SEOS

Czytnik OK5422 eliminuje konieczność instalacji sterowników i nadaje się do użytku ze standardowymi komputerami PC lub stacjami roboczymi, a także z Thin- and – zeroclient.

Zgodność ze standardami ISO14443 A/B, ISO 7816, zapewnia mu kompatybilność z każdą kartą bezstykową, systemem operacyjnym i szerokim wachlarzem aplikacji.

Czytnik dualny zastosowanie

 • na komputerach PC,
 • w programach,
 • aplikacjach chmurowych,
 • w sieciach,
 • i stronach internetowych.

Czytnik HID Omnikey 5422 zalety

 • Wszechstronność. Ponieważ czytnik jest idealny do środowisk użytkowników końcowych, w których wykorzystuje się zarówno kontaktową (zbliżeniową) jak i bezdotykową (chip) technologię kart inteligentnych i migrację danych.
 • Rozszerzenie zastosowania istniejących już kart dostępu o możliwość dodania dodatkowych funkcji do istniejących już kart. Na przykład, możliwość logowania się do komputera, do aplikacji sieciowych czy też do „chmury”.
 • Łatwa instalacja. Ponieważ eliminuje potrzebę instalowania sterowników, używa natywnie obsługiwanych sterowników CCID w systemie operacyjnym.
 • Większe bezpieczeństwo i lepsze wrażenia użytkownika. Poprzez odczytywanie i odzyskiwanie dobrze zabezpieczonych haseł jednorazowych (OTP) z kart SEOS.
 • Ergonomiczna obudowa. Wygląd obudowy został zoptymalizowany do łatwego wykorzystywania zarówno przy odczycie kart zbliżeniowych jak i stykowych.
 • Czytnik HID Omnikey 5422 jest dla użytkowników bardzo wygodny. A przede wszystkim umożliwia bezpieczne wykonywanie takich operacji jak: logowanie się do systemu operacyjnego, sieci, witryn internetowych oraz aplikacji. Wszystko to, dzięki poufności danych personalnych i haseł.
Interfejs USB 2.0 (Universal Serial Bus)
Zasilanie poprzez USB, przewód 150 cm
Żywotność 100.000 cykli włożeniowych
Pobór prądu 60 mA
Wskaźnik statusu LED
Prędkość transmisji 12 Mbps., z karty do czytnika: do 420 Kbps
Protokoły T=0, T=1, 2-wire: S=8, S=9, S=10 (I²C, 2WBP, 3WBP), ISO7816 Class A/B/C
Karty wsparcie dla kart 5V, 3V oraz 1,8V Smart Cards, HID iCLASS®; MIFARE™ ; NFC TagClassic/Ultra-light/Plus/DESFire
Sterowniki Natywny sterownik CCID systemu operacyjnego (Windows / Linux / Mac)
Współpracujące systemy operacyjne Windows Windows 10/8.1/8/7/Server 2016/Server 2012/Server 2008R2

Linux Debian 6 .0+ / Ubuntu 11.04+/ Fedora 15+; Open SUSE 11.4+

Mac OS X; Android™ 4.x-7.x

Długość kabla 150 cm
MTBF 500,000 godzin
Zgodność RoHS, WEEE, CE
Certyfikaty USB 2.0; CE, FCC, UL, KCC, RCM
Gwarancja 24 miesięcy
Kolor obudowy szary
Wymiary: dł x gł x wys 71 x 93 x 16 mm

Czytnik HID Omnikey 5422 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kart Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.