CZYTNIK DWUZAKRESOWY HID OMNIKEY 5427 DO DOSTĘPU MOBILNEGO

HID Omnikey 5427

Czytnik HID OMNIKEY 5427 CK jest najlepszym czytnikiem kart inteligentnych, który obsługuje dane uwierzytelniające o niskiej i wysokiej częstotliwości.

Czytnik dwuzakresowy jest dostępny w dwóch wariantach:

 • Standardowy czytnik OMNIKEY 5427 CK to najlepszy wybór do obsługi szerokiej gamy danych uwierzytelniających o niskiej i wysokiej częstotliwości. Takich jak: iCLASS Seos, iCLASS SE, iCLASS, MIFARE, Indala Prox i HID Prox.
 • Natomiast OMNIKEY 5427 CK z interfejsem Bluetooth umożliwia mobilne korzystanie z poświadczenia danych osobowych. A więc, za pomocą telefonu komórkowego uzyskasz dostęp do komputera, sieci lub chmury.
Karty HID SEOS

Funkcjonalność czytnika

 • Ponieważ czytnik Omnikey 5427 jest oparty na interfejsie CCID, dlatego można go zintegrować bez konieczności instalowania lub aktualizowania sterowników. Dzięki temu mamy wyeliminowane złożone problemy związane z zarządzaniem cyklem życia oprogramowania w terenie. A także przyspieszony czas wprowadzenia urządzenia do pracy.
 • Dzięki funkcji emulacji klawiatury użytkownik może pobierać dane z karty, która jest prezentowana w czytniku i bezpośrednio wprowadzać dane karty do aplikacji za pomocą naciśnięcia klawisza emulacji. Ta funkcja eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych karty do aplikacji.
 • Ponadto czytnik zawiera zintegrowane, łatwe w użyciu, internetowe narzędzie do zarządzania, które umożliwia intuicyjną konfigurację w przeglądarce, bez konieczności szkolenia.
 • Dzięki obsłudze danych uwierzytelniających o niskiej i wysokiej częstotliwości, a także dzięki rozwiązaniu mobilnego dostępu przez Bluetooth i NFC w jednym produkcie, czytnik dwuzakresowy OMNIKEY 5427 CK umożliwia bezproblemową migrację w środowiskach mieszanych technologii.

Czytnik HID Omnikey 5427 CK zalety

 • Czytnik dwuzakresowy o podwójnej częstotliwości. Jednocześnie obsługuje karty niskiej i wysokiej częstotliwości, w tym: iCLASS Seos, HID Prox®, iCLASS SE, MIFARE Classic i MIFARE DESFire EV1. Także obsługuje NFC.
 • Ponadto czytnik obsługuje dostęp mobilny. Ponieważ jest dostępny wariant z interfejsem Bluetooth, dlatego możemy wykorzystać dane uwierzytelniające telefon komórkowy (HID mobile access), w celu uzyskania dostępu do komputera, sieci, danych lub chmury.
 • Dodatkowo czytnik obsługuje Seos i część platformy iCLASS SE. To z kolei zapewnia wielowarstwowe bezpieczeństwo, które wykracza poza technologię kart, zapewniając dodatkową ochronę danych tożsamości.
 • Czytnik Omnikey 5427 obsługuje większość najważniejszych systemów operacyjnych.
 • Łatwa obsługa. Czyli proste wykorzystanie istniejących danych uwierzytelniających kontroli dostępu do logowania na komputerze w trybach operacji CCID i Keyboard Wedge. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.
 • Obsługa klawiatury Wedge. Czytnik pobiera dane z karty i prezentuje informacje bezpośrednio w dowolnej aplikacji, emulując uderzenia klawiatury.
 • Ponadto czytnik posiada zgodność z najważniejszymi standardami, w tym ISO 7816, EMV, USB, oraz z wymaganiami GSA FIPS 201.
 • Współdziała z Apple’s Enchanced Contactless Polling (ECP) oraz z Apple Wallet.
 • Czytnik ma ładny design i niewielkie rozmiary.
 • Na koniec, czytnik Omnikey 5427 zapewnia szybką transmisję danych.
Interfejs USB 2.0 (Universal Serial Bus)
Zasilanie poprzez USB, przewód 150 cm
Żywotność 100.000 cykli włożeniowych
Pobór prądu 60 mA
Wskaźnik statusu Dioda LED dwukolorowa (biały / niebieski)
Prędkość transmisji 12 MB/s (USB 2.0).
Protokoły T=CL, SmartMx
Karty iCLASS, iCLASS SE/SR, iCLASS Seos,

MIFARE Classic , MIFARE DESFire 0.6, MIFARE DESFire EV1/EV2

MIFARE Ultralight C, MIFARE Ultralight

FeliCa (Idm) CEPAS (CAN)

ISO 14443A/B, ISO15693

NFC Tag (1,2,3,4,5)

Sterowniki Natywny sterownik CCID systemu operacyjnego (Windows / Linux / Mac)
Współpracujące systemy operacyjne Windows Windows 10/8.1/8/7/Server 2016/Server 2012/Server 2008R2

Linux Debian 6.0+ / Ubuntu 11.04+/ Fedora 15+; Open SUSE 11.4+

Mac OS X**; Android™ 4.x to 9.x**

Długość kabla 150 cm
MTBF 500,000 godzin
Zgodność RoHS, WEEE, CE
Certyfikaty CE, FCC, UL, KCC, RCM
Gwarancja 24 miesięcy
Kolor obudowy czarno-szary
Wymiary: dł x gł x wys 71 x 93 x 16 mm

Czytnik HID Omnikey 5427 usługi

Control System FMN projektuje systemy kontroli dostępu dopasowane do wymagań klientów, począwszy od koncepcji systemu, poprzez dobór urządzeń i programów, aż po wykonanie i uruchomienie instalacji. Nasi inżynierowie pomagają przy uruchomieniu i wdrożeniu, a później w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego, przez cały czas pracy systemu. Taka współpraca dostawcy i użytkownika jest pożądana przez każdą firmę i zapewnia korzyści obu stronom.

Jeśli jesteś zainteresowany czytnikami kart Omnikey, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams.

Jeśli interesują cię różne karty elektroniczne to znajdziesz je w zakładce WIEDZA.