BEZPIECZNY BILET I MIEJSCÓWKA

Bezpieczny bilet

Szybkie i bezpieczne wydawanie i sprawdzanie biletów to dwa elementy, które w rezultacie tworzą bezpieczny bilet.

Walidacja biletów i miejscówek w transporcie

W ciągu ostatnich kilku lat, sprzedaż biletów mobilnych, na całym świecie ogromnie zyskała na popularności. Ponieważ bilet mobilny oferuje prostsze i przyjemniejsze wrażenia użytkownika przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i złożoności procedur dla operatorów.

sprawdzanie i walidacja biletów

Bezpieczny bilet transportowy

W nowoczesnych systemach tranzytowych niezwykle ważna jest przepustowość pasażerów. Zwłaszcza opóźnienia, z powodu których pasażerowie mają trudności ze znalezieniem i okazaniem czytelnego biletu, mogą powodować długie kolejki. A rezultatem jest niezadowolenie klientów i uszczerbek na reputacji organu tranzytowego. Dlatego proponowana technologia transportu i sprzedaży biletów zapewnia płynne, intuicyjne środowisko użytkownika. Właśnie takie przyjazne środowisko można znaleźć w działaniu systemów transportu zbiorowego na całym świecie. W tym w lekkiej i ciężkiej kolei, w metrze, w miejskich autobusach, dalekobieżnych autokarach i nie tylko.

HID Global oferuje produkty przeznaczone do integracji z TVM (automatami sprzedającymi bilety), bramkami, bramkami obrotowymi, samodzielnymi walidatorami platform, oraz z produktami pokładowymi. To znaczy, z wszystkimi urządzeniami, które są przeznaczone do bezstykowych systemów sprzedaży biletów NFC (komunikacja bliskiego zasięgu), w tym cEMV płatność i QR/kod kreskowy.

Ważne korzyści

 • Po pierwsze, bezproblemowa integracja z wieloma starszymi, obecnymi i przyszłymi technologiami sprzedaży biletów. Przy czym wszystkie odczyty są pobierane z jednego punktu prezentacji, w czasie krótszym niż pół sekundy.
 • Po drugie, niższe koszty sprzedaży i operacyjne.
 • Ponadto, nowe możliwości przychodu wynikające z promocji elektronicznych.
 • I co równie ważne, lepsze zbieranie danych.
 • Na koniec, szybsze sprawdzanie biletów oznacza szybsze wchodzenie na pokład pasażerów, co z kolei przekłada się na większą satysfakcję klientów.

Bezpieczna miejscówka

Operatorzy i projektanci systemów wjazdowych, w tym dostępu i wyjazdu do miejsc pracy, muzeów, parków rozrywki, targów, stadionów, parkingów i nie tylko, są zainteresowani technologią usprawniającą i ułatwiającą podróż i pobyt w miejscach odwiedzanych.

Dlatego czytniki HID zostały zaprojektowane w celu zapewnienia bezpiecznego i prostego dostępu do szeregu budynków i innych miejsc.

 • Od dostarczania przepustki z kodem kreskowym na czyjś adres e-mail przed wizytą w biurze firmy,
 • do dostarczania tysięcy biletów na koncerty za pomocą elektronicznych kodów kreskowych,
 • do dostarczania biletów do wydrukowania w domu,
 • lub pobranych e-biletów NFC.

Urządzenia HID Global zapewniają wygodne i bezpieczne wydanie oraz walidację biletu, niezależnie od jego technologii. Dzięki temu, oferowane rozwiązanie przyspiesza ruch odwiedzających i zapobiega powstawaniu wąskich gardeł w środowiskach o dużej przepustowości.

Ważne korzyści

 • Szybkie i niezawodne przechwytywanie kodów kreskowych i danych RFID.
 • Ponadto, zoptymalizowana przepustowość odwiedzających i większa satysfakcja użytkownika.
 • I co najważniejsze, zwiększone bezpieczeństwo przepływu ludzi.

Odczytywanie i zatwierdzanie biletów

Wbudowane czytniki stacjonarne i OEM odczytują bilety w transporcie publicznym, na parkingach, w kontroli dostępu do stadionów i firm. Jednocześnie zapewniają wygodne i bezpieczne użytkowanie, niezależnie od technologii biletu. To z kolei przyspiesza ruch odwiedzających i zapobiega powstawaniu wąskich gardeł w środowiskach wymagających dużej przepustowości.

Kluczowe korzyści

 • Niezawodne przechwytywanie kodów kreskowych i danych RFID
 • Zoptymalizowana przepustowość odwiedzających dla krótszych linii i lepszego doświadczenia użytkownika
 • Zwiększone bezpieczeństwo

Sprawdzenie i weryfikacja biletów może być łatwa i szybka

Na koniec, znajdź najlepsze dla siebie karty inteligentne i czytniki RFID . Jeśli chcesz poznać ceny niektórych urządzeń lub kart HID, zajrzyj na stronę sklepu CSAdams. Natomiast, jeśli interesują cię różne problemy dostępowe, znajdziesz je w zakładce WIEDZA.

O wszystkie systemy, aplikacje i urządzenia pytaj naszych specjalistów.